Skuteczność kuracji

Pieprz cayenne

Aby zapewnić sukces kuracji, konieczna jest skuteczna eliminacja. Eliminacja to usuwanie substancji toksycznych z komórek i ich wydalanie. Im lepsza eliminacja, tym lepsze rezultaty. Jeżeli odpady nie będą stale usuwane, zostaną z powrotem wchłonięte.

Pij dużo wody poza napojem Neera. Będziesz często odwiedzać toaletę, ale pamiętaj, dajesz swojemu ciału wewnetrzną kąpiel. Wypłukujesz z niego wszystkie szkodliwe, chorobotwórcze substancje.

W celu oczyszczenia jelit pij raz dziennie łagodną herbatę przeczyszczającą lub roztwór soli gorzkiej (dostępna w aptekach lub w naszym sklepie) - 1 łyżeczka na szklankę wody.

Można zastosować lewatywy (dla odważnych!), lewatywy wzmacniają efekt kuracji, przyspieszają pojawienie się jej dobroczynnych efektów. Jednorazowy wlewnik do lewatyw można kupić w sklepach medycznych lub zamówić telefonicznie kontaktując się z naszym biurem (koszt wlewnika 5 zł.)

Odchudzanie

Kuracja Neera została stworzona w Szwajcarii jako środek odchudzający i oczyszczający. Szybko zyskała zwolenników, ponieważ okazała się wysoce skuteczna. Dla każdego, kto poważnie myśli o unormowaniu swojej wagi, kuracja ta jest długo oczekiwanym darem: prostym, przyjemnym, sprawdzonym, a przede wszystkim zdrowym i naturalnym.

Badania wykazały, że 70% osób, które zastosowały kurację, straciło od 4 do 7 kg w 10 dni, a pozostałe 30 % od 3 do 5 kg. W czasie kuracji organizm powraca do swojego pierwotnego, naturalnego stanu harmonii i pozbywa się nadwagi nie naruszając zdrowych komórek. Większa część utraconej wagi to komórki tłuszczowe, w których zalega nejwięcej toksyn.

Zaletą kuracji jest to, że utracona waga najczęściej nie powraca. Dzieje się tak z dwóch podstawowych powodów.

Po pierwsze: w przeciwieństwie do większości diet odchudzających, waga utracona w Kuracji Neera nie jest wagą wody. Większość diet obiecujących rewelacyjną i drastyczną utratę wagi, np. 5 kg w 2 dni, to diety, które wymuszają utratę wody, a ta po skończeniu diety powraca. Waga utracona podczas Kuracji Neera pochodzi w większości z tłuszczu i starych, niezdrowych komórek. A to jest prawdziwe odchudzenie.

Po drugie: osoby, które ukończyły kurację czują się doskonale i mają lepsze nastawienie psychiczne do jedzenia. W naturalny sposób wybierają lekkie i zdrowe pokarmy i z chęcią dbają o zdrowie.

Pokarmy stałe

neera-odchudzanie

Niektórzy martwią się na myśl o nie jedzeniu żadnych stałych pokarmów, ale ich obawy są bezpodstawne. Proponowana tutaj kuracja nie jest głodówką. Prawdziwa głodówka to nie jedzenie jakiegokolwiek pokarmu, natomiast napój Neera jest pokarmem płynnym, odżywczym i energetyzującym.

Bardzo ważne jest nie obciążanie organizmu żadnym pokarmem stałym podczas kuracji, ponieważ hamuje to proces oczyszczania i zmniejsza jego efektywność

Na przestrzeni wieków doświadczenie pokazało, że okresowe powstrzymanie się od spożywania stałych pokarmów jest błogosławieństwem dla całego organizmu, najlepszą inwestycją w poprawę zdrowia i przedłużenie życia.

Kuracja a sport

neera-oczyszczanie

Delikatne ćwiczenia przyspieszają oczyszczanie. Jeśli uprawiasz jakiś sport, to w czasie kuracji nie forsuj ciała. Sportowcy mogą doświadczyć spadku energii, więc zaleca się zmniejszenie intensywności ćwiczeń o 60-70% na czas kuracji.

Unikaj forsownych ćwiczeń, intensywny wysiłek może spowodować reabsorbowanie toksyn w miejsce ich eliminacji. Kiedy wykonujemy bardzo intensywny wysiłek, organizm korzysta z dodatkowych rezerw energii białka i tłuszczu. Jest to żmudny proces, zmuszający organizm do porzucenia czynności oczyszczających i w połączeniu z wydzielaniem się kwasu mlekowego, tylko zwiększa ilość toksyn.

Jednak delikatne ćwiczenia bardzo wspierają eliminację odpadów. Kluczem jest znalezienie równowagi między aktywnością a odpoczynkiem. Odpoczynek jest konieczny podczas kuracji - kiedy odpoczywamy, ciało wykonuje swoje zadania.

Kuracja Neera jest mądrą inwestycją dla każdego sportowca. Po kuracji wraca on do intensywnych ćwiczeń z odnowionym wigorem i entuzjazmem. Ciało funkcjonuje znacznie lepiej, gdy jest pozbawione toksyn, zwiększony zostaje poziom energii oraz wzrasta wytrzymałość.