Przepis-jedna szklanka

kuracja neera

 • ok. 2 łyżki stołowe Naturalnego Syropu z Drzew MADAL BAL
 • ok. 2 łyżki stołowe świeżo wyciśniętego soku z cytryny
 • szklanka wody (zimnej lub gorącej, nie wrzątku)
 • mała szczypta pieprzu cayenne lub imbiru

Wypijamy ok. 1,5 -2 l. napoju dziennie.

Dawkowanie

 • 1-3dni

 • Krótkie 1,2 lub 3 dniowe posty z napojem Neera, stosowane regularnie, odciążają układ pokarmowy, usuwają toksyny i pomagają utrzymać zgrabną figurę (1l syropu wystarcza na kilka takich kuracji)

 • 5-7 dni

 • Głębokie wewnątrzkomórkowe oczyszczanie organizmu z toksyn, średni spadek wagi 3-5kg (1 litr syropu wystarcza na kurację 5-7 dni)

 • 10 dni

 • Idealna długość kuracji, głębokie oczysczanie i odmłodzenie organizmu, zapenwnia widoczne i trwałe efekty, średni spadek wagi 4-7kg (do tej wersji potrzebne są 2 litry syropu)

 • Wersja hiszpańska

 • Napój Neera pijemy zamiast 1 posiłku dziennie - śniadania lub kolacji, w tym czasie nie należy spożywać słodyczy, produtków smażonych, nabiału, produktów z białej mąki, kawy, alkoholu, czerwonego mięsa. Taka kuracja trwa kilka tygodni. Oczyszcza łagodnie i stopniowo

  Na czym polega tajemnica działania tej wersji kuracji? Każdej nocy, gdy śpimy, pościmy, to znaczy nie pobieramy pokarmu i pozwalamy naszemu ciału zatroszczyć się o siebie, zregenerować, oczyścić i odzyskać energię. Zjedzenie śniadania przerywa ten proces oczyszczania i odnowy. Po angielsku śniadanie to "break-fast", dosłownie tłumacząc, "przerwanie postu".

 • Program Mistrzowski

 • Stosujemy pełną kurację 2 razy w roku i jednocześnie wersję "Raz w tygodniu". Osoby, które stosują Program Mistrzowski donoszą o wspaniałych rezultatach w zdrowiu fizycznym. Program pozwala utrzymać smukłą figurę i jest świetną profilaktyką zdrowotną.

Opis kuracji

neera

Kuracja Neera trwa zwykle od 5-7 lub 10 dni, a zasada jej działania jest bardzo prosta. Na czas kuracji zastępujemy zwykły pokarm pokarmem płynnym - pysznym napojem na bazie Naturalnego Syropu z Drzew i soku z cytryn. Zapewnia on wszystkie niezbędne substancje odżywcze, daje energię i zaspokaja głód, dlatego kuracja jest całkowicie bezpieczna.

Brak stałego pokarmu pozwala organizmowi intensywnie spełniać swoje oczyszczające funkcje. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią. Pod nieobecność białka w pokarmie dosłownie żywi się sam sobą w procesie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób stare komórki są zużywane i wydalane, a formacja nowych jest przyspieszona. Dlatego już po kilku dniach kuracji czujemy się lekko i wyglądamy młodziej.

W tym procesie organy odpowiedzialne za eliminację (płuca, wątroba, nerki, układ limfatyczny i skóra) są oczyszczane, zapewniając natychmiastowe wydalanie odpadów przemiany materii. Wszystkie organy czerpią korzyści z zasłużonego odpoczynku. Proces ma dobroczynny wpływ na wszystkie funkcje fizjologiczne, nerwowe i psychiczne. W tkankach następuje biochemiczna i mineralna równowaga.Organizm nigdy nie uszkodzi zdrowych tkanek ani organów. Następuje też stymulacja pracy gruczołów i wydzielania hormonów. W skrócie: stajemy się młodsi!

Powtórzenie kuracji

Polecamy stosowanie Kuracji Neera przynajmniej dwa razy w roku. Kurację 7-dniową można powtórzyć po 3 tygodniach, 10-dniową po miesiącu. Wiele osób odnosi tak wspaniałe rezultaty, że stosują kurację regularnie.

Zakończenie kuracji

Ponieważ układ pokarmowy odpoczywał przez 10 dni lub dłużej, trzeba go teraz potraktować z ostrożnością. Największym błędem jest zacząć jeść za dużo i zbyt wcześnie. Zaplanuj stopniowy powrót do normalnego odżywiania, trwający 2 - 3 dni. Pierwszego dnia pij świeżo wyciśnięte soki, wieczorem zjedz przetartą warzywną zupę. Drugiego i trzeciego dnia możesz już jeść sałatki i gotowane warzywa np. z ryżem. Od czwartego dnia możesz jeść normalne posiłki.

Jeśli twoja kuracja trwała tylko 5 dni, to już drugiego dnia twój przewód pokarmowy będzie gotowy na normalne odżywianie. Wsłuchaj się w swoje ciało, a ono samo podpowie ci kiedy zacząć normalnie jeść - każdy z nas jest inny.